Vírivka a jej najkomfortnejšie dispozície v podobe anatomického ležadla

Každá vírivá vaňa by svojmu majiteľovi mala ponúkať najpohodlnejšie možné a anatomické masážne dispozície prekladané čo najefektívnejšou masážou s nezávislou zónovou dereguláciou tlaku.   Samozrejmosťou u luxusných vírivých vaní či swim spa sú možnosti individuálneho nastavenia tlaku každej masážnej alebo plaveckej dýzy.

Touto krátkou radou by sme chceli všetkým klientom, ktorí sa uchádzajú o vírivú vaňu pre seba alebo svoju rodinu odporučiť určitý základ, od ktorého by sa nákup takej vírivé vane mal odvíjať. Zamerali sme sa preto na primárnu masážnu časť každej vírivej vane a tou je masážne ležadlo.

Nielen že by masážne ležadlo vo vírivke malo byť komplexne anatomicky prispôsobené pre väčšinu osôb s rôznou výškou a telesnou odlišností, malo by byť tiež plnohodnotné. Plnohodnotným ležadlom sa dispozície stáva, iba ak svojím tvarom nenarušuje inú dispozícii alebo ak nie je nezmyselne skrátené, či neponúka veľmi plytký sed, keď osoby už stredne vysokej postavy nemajú možnosť byť vo vodnom kúpeli ponorené správne. Vďaka týmto základným vlastnostiam je také ležadlo vo vírivke devalvované a je teda logické že akýkoľvek systém masážnej sústavy v ňom osadený nemôže fungovať správne a prinášať svojmu majiteľovi ten správny masážny relax.

Ak by Vám Vaše dispozície dovoľovali zakúpení vírivej vane väčších rozmerov, jednoznačne Vám odporúčame voliť variantu modelu vírivej vane s dvoma ležadlami. Taký luxus je potom za jednu investíciu dvojnásobným efektom.