Gecko Alliance Group – Čerpadla

Čerpadla Gecko poskytujú účinnejší a vyšší tok vody, čo majitelia spa oceňujú, aby zvýšili výhody a znížili prevádzkové náklady. Naše čerpadlá sú osvedčené modely pre všetky trhy a sú k dispozícii v rôznych konfiguráciách. Zahŕňa všetky potreby zákazníkov pre najväčší a najmenší vírivý bazén.

Zistiť viac

Gecko Alliance Group – Riadiace jednotky

Gecko řídicí systémy jsou perfektním řešením, aby posunuli vaši vířivku na vyšší úroveň. Řídicí systémy jsou navrženy tak, aby dokonale ladily a snadno se instalovaly, jsou spojeny s čerpadly a s příslušenstvím pro SPA všech velikostí a konfigurací. Kontrolní systémy poskytují optimální výkon a naprostou kontrolu. Díky tomu budete maximálně spokojeni se svou vířivou vanou, a to zejména díky tomu, že získáte mnohem víc než to, co očekáváte od své vířivky.

Zistiť viac

Najmodernejšie riadiace systémy BWG®

Riadiaci systém zložený z riadiacej jednotky a ovládacieho panela tvorí mozog Vašej vírivej vane alebo SWIM SPA. Vírivé vane Canadian SPA využívajú hlavne systémy renomovanej spoločnosti BALBOA Water Group (BWG)®.

Zistiť viac

Užívateľsky prívetivé ovládacie panely BWG®

Odolné materiály, vysoká estetika a predovšetkým skutočnosť, že okamžite a intuitívne dokážete ovládnuť všetky dôležité funkcie vašej vírivej vane. Tak má vyzerať kvalitný ovládací panel.

Zistiť viac

Výkonná a energeticky šetrná čerpadlá

Čerpadlo je srdcom každej vírivej vane. Jeho výkon a odolnosť rozhodujú o funkcii vodných masáží a kvalite a sviežosti vody. Naše vane využívajú iba technicky najpokročilejšie čerpadlo globálnych výrobcov. Jednotlivé modely sú vyberané tak, aby pokryli nároky vírivej vane pri zachovaní maximálnej energetickej efektivity.

Zistiť viac

Ekonomické kúrenie s titánovými špirálami

Vysoko výkonné kúrenie s ekonomickou prevádzkou a tichým chodom. BWG patentovaná konštrukcia preverená napríklad v automobilovom priemysle.

Zistiť viac

Výkonné blowere CG Air®

Perličková masáž bude vždy tak kvalitná, ako blower, ktorý ju vytvára. Kompresory CG Air patrí k špičke vo svojej triede a ponúkajú celý rad inovačných funkcií.

Zistiť viac

Najpokročilejšie dýzy BALBOA® a CS™

Dýzy sú jednou z najdôležitejších súčastí vírivej vane. Priamo ovplyvňujú účinnosti masáže, zároveň spolu so skeletom a obložením tvoria jeden z najvýraznejších estetických prvkov.

Zistiť viac

Skelet vírivej vane

Skelet od spoločnosti Lucio® Acrylic je materiál s dlhou históriou - táto spoločnosť založená v roku 1935 patrí k jednej z najviac uznávaných amerických značiek. Odolný a funkčný materiál je vysoko univerzálny a svoje uplatnenie našiel predovšetkým v oblasti kúpeľníctva, welness, spa a domácej sanity.

Zistiť viac

Konštrukcia vírivej vane

Hmotnosť plnej vírivej vane alebo SWIM SPA sa počíta v poriadku stoviek kilogramov. To si vyžaduje kvalitnú samonosnú konštrukciu doplnenú pevným dnom s pokročilými vlastnosťami, ktoré zaistia dlhú životnosť vašej SPA.

Zistiť viac

Tepelná izolácia vírivej vane

Ekonomika prevádzky je závislá od toho, ako dobre je vírivá vaňa zabezpečená proti tepelným únikom. Využívame tie najpokročilejšie izolačné materiály a jednotlivé segmenty vane zostavujeme s maximálnou precíznosťou. Len tak dosahujeme najlepších výsledkov na trhu.

Zistiť viac

Ovládanie vírivej vane

Našim zákazníkom ponúkame možnosť implementovať moderné systémy ovládania, pracujúci na báze Wi-Fi. Jednoduchá aplikácia vo vašom smartphonu Vám umožní ovládať všetky funkcie vane prehľadne a pohodlne.

Zistiť viac

Filtračný systém vírivej vane

Aby bola voda vo vírivej vani dlho čistá a zdravotne úplne nezávadná, používame vysoko sofistikované filtračné systémy na nechemické báze. Všetky prístroje na filtrovanie vody sú osadené vo vysokotlakovom filtračnom okruhu, ktorý poháňa cirkulačné čerpadlo. Ako hlavnú filtračnú jednotku je možné pre privátne využitie osadiť okruh špičkovým DCMS filtrom SPA alebo pieskovou filtráciou. V prípade vyšších nárokov na najkomfortnejšiu údržbu vody je možné systémy osadiť automatickými dávkovačmi dezinfekcie alebo salinizačnej technológie s priebežnou kontrolou pH.

Zistiť viac

Hydrodistribučný systém vane

Spôsob vedenia vody v technologickom vodnom priestore umožňuje tlaku postupovať cestou najmenšieho odporu. Aj vďaka tejto schopnosti systém počíta s možnosťou úplného odporu na vstupe i výstupe. Pre takéto prípady je distribučný systém osadený bezpečnostnými sekundárnymi okruhy saní, ktoré v prípade nutnosti otvoria cestu pre vstup aj výstup záložného okruhu

Zistiť viac

Trendy doplnky

Veľa technológií implementujeme do našich vaní s jediným cieľom - maximálne je prispôsobiť požiadavkám zákazníka. Prídavné osvetlenie dýz pre party vane alebo upravená aromaterapia pre úžasnú relaxáciu - to všetko sú drobnosti, ktoré výrazne dvíhajú celkový zážitok z používania vírivej vane.

Zistiť viac

Nadštandardná záruka a perfektný servis

Naše vane ponúkajú najlepšie technológie vo svojej triede. Veríme ich kvalite a perfektnému prevedení. Preto ku každému produktu - vrátane tých akčných alebo vo výpredaji - automaticky ponúkame zákaznícke servisné a záručné pakety na technológii i konštrukciu vane.

Zistiť viac