Limitovaná akčná ponukaZDARMA špeciálna izolácia EcoTM
Spotreba
elektrickej energie0,38 € za 24 hodín

Nebojte sa vysokých nákladov!

Vírivky môžu byť lacné aj cez zimu...

Medzi obľúbené modely z našej ponuky DIAMOND RANGE patrí menšia a praktická rodinná vírivka Corall. Jedná sa o plnohodnotné a kompaktné SPA, ktoré sa stalo silne populárne ako ekonomická vírivka vhodná na záhradu či terasu. Vďaka svojej univerzálnosti a plnej výbave ju samozrejme je možné použiť aj do interiéru.

Ekonomické rodinné vírívky spa-studio
Ekonomické rodinné vírívky v limitovanej výbave s ECO Energy Systémom™

Vírivka na zimu za pár eur...

Čo je však na Coralle výnimočné, nie je výbava ale predovšetkým prevádzkové náklady a to aj v zimnom období. Vďaka tomu potom nemusí byť vírivka na záhrade iba záležitosťou teplých mesiacov, ale vďaka zimnej izolácii ECO Energy System™ Vám môže byť Vaša vírívka prospešná aj celé 4 ročné obdobia.

Najnižšie prevádzkové náklady a tým aj nepretržitú prevádzku získate práve vďaka špeciálnym zimným balíčkom. Tak Vám môže Vaša vírivka robiť radosť aj v tých najchladnejších mrazivých, či zasnežených dňoch. Skutočne chytré vírivky totiž môžete uložiť tam, ak Vy chcete a užívať si všetko kedy a s kým chcete, každý deň.

Vírivé bazény...

Vírivé bazény, ktoré ponúkame je možné usadiť samozrejme aj do interiérového prostredia, avšak tu nevznikajú žiadne vedľajšie výdaje za prevádzku. Preto sa stále častejšie stretávame s otázkami od našich zákazníkov, aká je prevádzka drahá a koľko energií sa reálne spotrebuje po dobu zimných a letných mesiacov. Vírive vane Canadian SPA International® patria k nízkoenergetickej špičke a ako jedny z mála garantujeme minimálne prevádzkové náklady aj cez mrazivé zimné dni. Môžete sa o tom presvedčiť osobne v každom našom autorizovanom showroome SPA STUDIA v Prahe, Ostrave alebo Bratislave.

Veľmi radi Vám hoci len poradíme alebo aj pomôžeme nájsť ten správny model, ktorý Vám bude prinášať nielen blahodarné účinky, radosť, ale aj ukážeme, čo potrebujete k tomu, aby Vás vírivka stála mesačne čo najmenej peňazí.

  • 11x ...servisních středisek
  • 40 ...unikátních modelů
  • 2937 ...spokojených zákazníků
  • 480 ...modelů skladem
  • 10 ...jsme tu pro vás 10 let

Chytrý Corall + ECO Energy System = 0,38 €/deň

Ikonický a štylový luxus

V rozmerovej veľkosti tento unikátny model len ťažko hľadá rovnocenného súpera. Ikonický luxus s nezameniteľným dizajnom s limitovaným rozmerom otvára novú triedu plnú individualizácie s vysokým komfortom. Jediným cieľom vývoja bolo zlúčenie najprísnejších požiadaviek na vysoko funkčný vnútorný priestor v kombinácii jedinečných masážnych línií s mimoriadnymi proporciami.

Vďaka unikátnej kombinácii technológií a tepelne-izolačných vlastností dosahujeme s našimi modelmi k najnižším certifikovaným hodnotám o spotrebe elektrickej energie...

PREHLIADNUŤ CORALL

PREHLIADNUŤ VŠETKY MODELY

Vírivka na terasu Coral Spa