Vážení zákazníci, všechny naše prodejny včetně prodejen v Praze a v Brně jsou stále otevřené. Zboží objednané v e-shopu dodáváme po celé ČR. Servisní služby Spa-Studia fungují bez omezení. V rámci individuálních služeb nás neváhejte kontaktovat na +420 235 314 024. Jsme tu stále s Vámi…
Gecko - kvalitní cirkulační čerpadla pro vířivky Spa-Studio

Circ-Master HP & CP – Gecko

Aqua-Flo od Gecko je obehové čerpadlo Master a filtruje vodu až 24 hodín, prináša najvyššie GPM než akékoľvek obehové čerpadlo pre SPA. Vyššie GPM umožňuje Circ-Masteru HP prevádzkovať vykurovací systém s vysokým prietokom bez následku zníženia efektivity vykurovania a až štyrikrát vyššiu rýchlosť filtrácie.

Zistiť viac
Gecko - kvalitní čerpadla pro vířivky Spa-Studio

Flo-Master XP3 – Gecko

XP3 čerpadlo Flo-Master®, Aqua-Flo je najnovším produktom spoločnosti Gecko. Je určený pre dnešné veľké multi tryskové masážne vírivé vane, ktoré vyžadujú zvýšenie prietoku. Naše XP3 čerpadlo je určené najmä pre menších výrobcov, ktorí chcú poskytovať svojim zákazníkom vyšší výkon pri dodržaní postupu účinností.

Zistiť viac
Chytré venkovní vířivky Canadian Spa International® – prodejna Spa Studio

Flo-Master XP2e – Gecko

S čerpadlom Flo-Master XP2e Aqua-Flo ponúka Gecko svoje vysoko výkonné čerpadlo SPA určené pre dnešné veľké multi tryskové masážne vírivé vane, ktoré vyžadujú zvýšenie prietoku. Vďaka lepšej dostupnosti nového XP2e čerpadla môžu výrobcovia SPA ponúknuť svojim zákazníkom vyšší celkový výkon a zvýšenú energetickú účinnosť.

Zistiť viac