Servisné služby Spa-Studia fungujú bez obmedzenia. V rámci individuálnych služieb nás neváhajte kontaktovať na +420 235 314 024. Sme tu stále s Vami…

Flo-Master XP2e

 

Väčšie prietoky s celkovou energetickou účinnosťou.

 

 

cerpadlo_xp2e

Vysoko výkonné čerpadlo SPA

S čerpadlom Flo-Master XP2e Aqua-Flo ponúka Gecko svoje vysoko výkonné čerpadlo SPA určené pre dnešné veľké multi tryskové masážne vírivé vane, ktoré vyžadujú zvýšenie prietoku. Vďaka lepšej dostupnosti nového XP2e čerpadla môžu výrobcovia SPA ponúknuť svojim zákazníkom vyšší celkový výkon a zvýšenú energetickú účinnosť.

 

 

fprod_xp2e_col2_en

XP2e čerpadlo zapadá do rovnakej kategórie ako doposiaľ pôvodné XP2 čerpadlo, ale poskytuje väčší prietok ako jeho predchodca a umožňuje výrobcom bazénov použiť väčšie množstvo trysiek na jedno čerpadlo. Okrem iného ponúka svojim zákazníkom tiež zvýšený užívateľský komfort kúpeľa a ďalšie výhody.

Energeticky uvedomelé XP2e čerpadlo umožňuje výrobcom ponúkať rovnaké a vyššie možnosti prietokov a zároveň zlepšiť celkovú energetickú účinnosť kúpeľa, čo znižuje spotrebiteľské prevádzkové náklady.

Niektoré aplikácie z XP2e čerpadla môžu umožniť elimináciu prepínania ventilu, čím sa zvyšuje užívateľská využiteľnosť a znižujú náklady na vybavenie.

Výrobcovia SPA a predajcovia s novými Aqua-Flo XP2e čerpadlami Gecko môžu poskytovať svojim zákazníkom vynikajúce hydroterapeutické masáže s nižšími prevádzkovými nákladmi.