Flo-Master XP3

 

Veľká sila pre väčší výkon vášho bazénu.

 

 

cerpadloxp3_gecko

Najnovšie z Gecko

XP3 čerpadlo Flo-Master®, Aqua-Flo je najnovším produktom spoločnosti Gecko. Je určený pre dnešné veľké multi tryskové masážne vírivé vane, ktoré vyžadujú zvýšenie prietoku. Naše XP3 čerpadlo je určené najmä pre menších výrobcov, ktorí chcú poskytovať svojim zákazníkom vyšší výkon pri dodržaní postupu účinností.

 

 

fprod_xp3_col2_en

Vďaka lepšej dostupnosti nového XP3 čerpadla majú ale výrobcovia SPA teraz širšiu škálu možností, ako ponúknuť svojim zákazníkom vyšší celkový výkon, nižšie prevádzkové náklady vďaka zvýšeniu energetickej účinnosti a zníženiu nákladov.

Čím väčšie je množstvo poskytnutých XP3 čerpadiel, tým viac môžu výrobcovia bazénov použiť väčšie množstvo trysiek na jedno čerpadlo alebo to tiež eliminuje potrebu prepínacích ventilov, čím sa zvyšuje užívateľský komfort kúpeľa a znižujú náklady na vybavenie.

Vysoký výkon XP3 čerpadla umožňuje výrobcom SPA využívať nižšie ampérové čerpadlo a stále majú rovnaké prietoky prijaté z vyššieho ampérového čerpadla, čím je kúpeľ energeticky účinnejší a znižuje spotrebiteľské prevádzkové náklady.

Výrobcovia SPA a predajcovia s novými Aqua-Flo XP3 čerpadlami Gecko môžu poskytovať svojim zákazníkom vynikajúce hydroterapeutické masáže s nižšími prevádzkovými nákladmi.