Vážení zákazníci, všechny naše prodejny včetně prodejen v Praze a v Brně jsou stále otevřené. Zboží objednané v e-shopu dodáváme po celé ČR. Servisní služby Spa-Studia fungují bez omezení. V rámci individuálních služeb nás neváhejte kontaktovat na +420 235 314 024. Jsme tu stále s Vámi…
Luxusní venkovní vířivky na zahradu – Canadian Spa International®

Ovládacie panely BALBOA

Jednoduché a vzhľadné panely značky BALBOA WATER GROUP. Hlavným benefitom panelov je schopnosť automatického prepínania do standby režimu pomocou priameho ovládania cirkulačného čerpadla a jednoduché ovládanie funkcií vírivej vane.

Zistiť viac
Spa Studio - Univerzální ovladač Balboa Dolphin Remote

Univerzálny ovládač BALBOA DOLPHIN REMOTE

Univerzálny ovládač Dolphin umožňuje ovládanie všetkých systémov vírivej vane, vrátane chromoterapie a reproduktorov. Je umiestnený do pevného plastového tela s komorami, vďaka ktorým vo vode pláva. Tlačidlá ovládača sú prispôsobené pre tlačenie mokrými prstami a zaisťujú tak jednoduchú obsluhu.

Zistiť viac
Chytré venkovní vířivky Canadian Spa International® – prodejna Spa Studio Praha, Mladá Boleslav, Ostrava, Bratislava

Ovládanie pomocou mobilnej aplikácie pre Android, iOS alebo Symbian

Ovládanie systému novej generácie s Wi-Fi modulom je možné pomocou aplikácií pre Android, iOS (iPhone alebo iPad) či Symbian. Aplikácia je plne užívateľsky ergonomická a jednoduchá a posúva ovládanie všetkých systémov na úplne novú úroveň.

Zistiť viac