Vážení zákazníci, všechny naše prodejny včetně prodejen v Praze a v Brně jsou stále otevřené. Zboží objednané v e-shopu dodáváme po celé ČR. Servisní služby Spa-Studia fungují bez omezení. V rámci individuálních služeb nás neváhejte kontaktovat na +420 235 314 024. Jsme tu stále s Vámi…

Izolačné dno Access Floor ISO+

Spodná časť vírivej vane je tvorená vysoko odolným monolitickým dnom z tvrdeného ABS plastu. V kombinácii s tepelne izolačnou výplňou celého dna každej vírivej vane funguje predovšetkým ako transportné puzdro, zabraňuje vniknutiu hmyzu a hlodavcov a skvelé odoláva spodnej vlhkosti a klimatickým zmenám.

Zistiť viac
Termokryt pro vířivky Spa studio

Izolačný termokryt s ALU Fixed konštrukciou

Kvalitný termokryt zabraňuje únikom tepla z napustenej vírivej vane a výrazne znižuje prevádzkové náklady. Pre výrobu termokrytu sú použité špeciálne extrudované materiály, ktorých izolačná schopnosť sa neznižuje ani pravidelným namáhaním. Sú aplikované v dostatočne silnej vrstve, ktorá zamedzí úniku tepla z priestoru vane.

Zistiť viac
Spa Studio – opláštění vířivek Iso Plank

Syntetické opláštenie ISOPLANK®

Obloženie vírivej vane je vyrobené z veľmi kvalitného syntetického materiálu Isoplank, ktorý je tvorený odolným plastovým jadrom s prímesou inertného silikónu, ktorý sa vyznačuje skvelou rezistenciou proti poveternostným vplyvom.

Zistiť viac

Inteligentná izolácia CA®

Technologický priestor vane je vybavený efektívnou izoláciou inteligentnej peny s reflexnými ALU vrstvami CA G2004 alebo G2010. Vďaka dokonalej izolácií spodného dna a celoplošnej izolácii spodnej plochy škrupiny sa vnútri technologického priestoru drží konstantná teplota a nie je potrebné vyplniť ho montážnou penou.

Zistiť viac