Technologický priestor vane je vybavený efektívnou izoláciou inteligentnej peny s reflexnými ALU vrstvami CA G2004 alebo G2010. Vďaka dokonalej izolácií spodného dna a celoplošnej izolácii spodnej plochy škrupiny sa vnútri technologického priestoru drží konstantná teplota a nie je potrebné vyplniť ho montážnou penou.

Základom tepelnej efektivity zariadenia, ktorá je základnou požiadavkou pre zachovanie nízkych prevádzkových nákladov, je špeciálna inteligentná pena CA prekrytá reflexnou dvojitou izolačnou vrstvou ALU. Tá je vďaka svojej hrúbke a schopnosti tvarovania použitá v opláštení vírivky a ako hlavný izolant prerušuje tepelné mosty aj na plošnom dne ABS štandardne do -50°C.

Izolačné schopnosti tejto peny v kombinácii so špeciálnou bublinkovou vrstvou uzavretú z oboch strán reflexnou vrstvou ALU dotvára v opláštení dokonalú tepelnú prevenciu do -50 ° C. Reflexné fólie na povrchu izolantov majú zásadnú schopnosť odrážať teplo späť na vnútorné plochy škrupiny. Každá strana vírivky a každá technologická časť zostáva perfektne prístupná a z hľadiska servisu alebo opravy okamžite riešiteľná.