Aktuálně volné pozice

Sales Manager – prodejce

Staňte se členem týmu společnosti SPA Studio s.r.o. v Bratislavě

Společnost SPA Studio s.r.o. je již 15 let výhradní prodejce specializující se na prodej vířivých van a SWIM SPA od výrobce Canadian Spa International®.

Protože nám práce stále přibývá, hledáme zkušeného obchodníka na posílení našeho teamu , nebo obchodnici, která posílí náš tým na pozici SALES MANAGER – PRODEJCE.

Nového kolegu rádi na vše zaučíme.

Co bude Vaším úkolem?

  • •  Prodej vířivých van (nutné obchodní dovednosti a zkušenosti s prodejem)
  • •  Péče o příchozí zákazníky
  • •  Komunikace s klienty – osobně, telefonicky i e-mailově
  • •  Prodej doplňkového zboží na prodejně
  • •  Administrativní a organizační podpora celého týmu
  • •  Řešení reklamací
  • •  Zpracování faktur
  • •  Kontrola a koordinace chodu showroomu (objednávání občerstvení, komunikace a kontrola úklidu, objednání čistících prostředků)
  • •  Hlídání skladových zásob / objednávání ze skladu
  • •  Zpracování objednávek z e-shopu a následná fakturace
  • •  Komunikace napříč společností
  • •  ADHOC úkoly

Čím nás můžete zaujmout?

  • •  Obchodní, komunikační a vyjednávací dovednosti
  • •  Profesionální a příjemné vystupování vůči zákazníkovi
  • •  Znalost fakturačního systému POHODA – výhodou
  • •  Touha se dále rozvíjet v našem wellnessovém oboru
  • •  Chuť se zapojit do našeho týmu
  • •  Spolehlivost a samostatnost
  • •  Prozákaznický přístup a loajalita

Co máme my pro Tebe?

  • •  Zajímavá práce se špičkovými technologiemi a krásnými produkty
  • •  Firemní benefity
  • •  Kvalitní a profesionální zázemí
  • •  Nadstandartní platové ohodnocení
  • •  Osobní ohodnocení
  • •  Bonusové ohodnocení
  • •  Vánoční prémie
  • •  Mobilní telefon (iPhone) i pro soukromé účely
  • •  Notebook
  • •  Občerstvení na pracovišti
  • •  Firemní akce
  • •  Možnost firemního vozu

Místo pracoviště: Svornosti 12787/42, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II, SK

Těšíme se na Vás na pohovoru! Psát nám můžete na email personalni@spa-studio.cz