Canadian Spa International®: Jak s vířivkou dokonale využít malý prostor? Vířivá vana Enna

Nemáte dostatočne veľkú záhradu pre umiestnenie veľkej vírivky? Nevadí, k dispozícii sú aj malé vírivky určené pre 2 alebo 3 osoby. S malou vírivkou a niekoľkými doplnkami si môžete vytvoriť dokonalé domáce kúpele. Nižšie vám ukážeme, ako na to.

S vírivkami značky Canadian Spa International® si doma môžete vytvoriť dokonalé kúpele, a to aj v prípade, že máte k dispozícii len malý priestor. Aj malé vírivky totiž ponúkajú dostatok priestoru pre dokonalú relaxáciu a majú prvotriedne vybavenie. Pohodlne v nich môžu relaxovať 2 alebo 3 osoby a postačí vám aj malá predzáhradka alebo terasa.

Vytvorte si súkromie

Nech už máte vírivku umiestnenú na terase alebo na predzáhradke, pre svoju relaxáciu pravdepodobne budete vyžadovať kľud a súkromie. Toto jednoducho dosiahnete zakrytím zábradlia savanskou trávou, rákosom alebo inými materiálmi. Pokiaľ si prajete vytvoriť oddelený kútik, veľmi dobre poslúži taktiež paravan.

Ozdobte okolie rastlinami

Rastliny vždy pôsobia ukľudňujúcim dojmom. V lete môžete okolie vírivky ozdobiť napríklad rastlinami, ktoré kvitnú a krásne voňajú. Všetko ideálne doplňte stále zelenými rastlinami, ktoré budú skrášľovať okolie vírivky aj počas chladnejších dní. Kvetín a zelených rastlín skrátka nikdy nie je dosť.

Rovná plocha

Predtým ako na záhradu, terasu či balkón umiestnite vonkajšiu vírivku, uistite sa, že ju pokladáte na rovnú plochu. Najmä na záhradách bývajú plochy trochu z kopca. Zaistite preto, aby vírivka stála rovno a mohla byť maximálne efektívne využívaná.

Ploty z rastlín

Vášmu súkromiu prispejú aj rastlinné ploty, ktoré opäť spríjemnia atmosféru vo vírivke. Veľmi dobre tomuto účelu poslúžia borievky. Veľmi príjemnú atmosféru vám môže poskytnúť aj ťahavá vínna réva.

Možností, ako zútulniť okolie vírivky a mať k dispozícii dokonalé domáce kúpele je skrátka veľa. Rastliny a súkromie by ale rozhodne nemali chýbať.