V tomto článku by sme sa radi venovali názoru na malé a úzke alebo rohové vírivé vane. V minulosti sme boli svedkami určitých dispozičných obmedzení práve pri malých alebo úzkych modeloch. Jednalo sa predovšetkým o neprispôsobenosť foriem pre väčších alebo objemnejších klientov. Najväčším problémom teda u menej rozmerných vaní bola nízka hĺbka formy a nedostatočná ergonómia a výbava.

Zjednodušene povedané, pokiaľ sa jednalo napríklad o vyššieho alebo subtilnejšieho klienta, nebolo jednoduché pre neho nájsť správny model. Od roku 2012 sme sa začali venovať práve vývoju individuálnych foriem a to takým spôsobom, aby sme boli schopní vytvoriť rozmerovo menšie vírivé vane, ktoré budú ponúkať niekoľko úrovní sedenia, vysoko komfortný a bezpečný priestor, rafinovaný design s praktickými prvkami a úplne pohodlný pohyb pre vstup a výstup každej osoby vo vírivke.

Veľmi upozaďovaná téma je práve bezpečnosť a voľný pohyb vnútri vírivej vane. Väčšina výrobcov sa už len opakuje a napodobňujú vlastnosti foriem, ktoré sú aj celkom nezlúčiteľné s anatómiou a fyziológiou ľudského tela.

Rastúci záujem o naše menšie modelové rady neustále stúpa, práve vďaka múdrosti foriem ako takých. Funkcionalita, výkon a kvalita sú úplnou samozrejmosťou pri všetkých našich modeloch. Otázka na každého z Vás je, ako sa Vám bude z vírivej vane vyliezať, keď zostarnete, keď Vás bude bolieť chrbát, dostavia sa náhle problémy s mobilitou, chôdzou… čo keď sa zraníte, alebo budete trpieť nadváhou… to všetko a mnoho ďalšieho je realita a život s vírivou vaňou.

Malá vírivka Corall je nie len výnimočná ale aj veľmi obľúbená

Dnes ponúkame pre každého nášho zákazníka nejaké riešenie, máme úžasné modely pre osoby s nižšou výškou, pre osoby veľmi vysoké, alebo klientov s nadváhou či s pohybovým obmedzením. Alebo úplne jedinečný malý model Corall pre 2-3 osoby, ktorý od svojho uvedenia na európsky trh konkurenciu nemá.

Výnimočnosť našich modelov, napríklad u zmieňovaného modelu Corall, je skrytá v jednoduchom a zároveň magickom designe, otvorenom vnútornom priestore a komplexnosti masáží. Jedná sa totiž o úplne konzistentný model, ktorý dnes poskytuje nie len veľmi komplexné masážne pakety, ale svojmu majiteľovi ponúka tiež individuálne prvky, ktoré už nemusíme hľadať len na veľkých vaniach.

Prezrite si modely CORALL a MANTA, prípadne vyberajte z našich ďalších modelov TU.