MicroSilk je skutočná ozdravná technológia dovezerná do Európy už v roku 2013

Na konci roku 2013 sme ako prví predajci implementovali prvý MicroSilk® a to do vírivej vane Puerla. Stali sme sa tak prvými dovozcami a predajcami tejto výnimočnej technológie nielen v Českej republike, ale aj v Európe. V prvých niekoľkých mesiacoch testovania, sme dokonca technologicky vylepšovali a optimalizovali túto vysokotlakovú technológiu spoločne s pôvodným jej americkým výrobcom Jason Hydrotherapy.

 

Teraz v roku 2020, s odstupom viac než 6 rokov, testovania, vylepšovania a vlastných predajov, môžeme teda hrdo oznámiť, že sme boli nielen prvými predajcami, ale tiež priekopníkmi vo vývoji a výrobe. Vďaka tomuto faktu sme komerčne urýchlili predaj tejto technológie do celého sveta, ale predovšetkým aj docielili dostať MS v omnoho kratšom čase k tým zákazníkom, ktorým o to rýchlejšie mohla začať pomáhať s ich kožnými problémami a psychikou.

 

Na vlastnej koži a s vlastným potešením, som sledoval a testoval, ako, kde a do akej miery dokáže MicroSilk® skutočne ozdravovať pokožku, liečiť drobné zranenia, ale tiež psychiku vďaka neutralizácii voľných radikálov. Vyskúšali a presvedčili sme sa, že menej je viac, čo je nutné vždy dodržovať a ako málo stačí nášmu najväčšiemu ľudskému orgánu k tomu, aby dochádzalo k efektívnej regenerácii a urýchleniu hojenia, napríklad povrchových zranení.

 

MicroSilk® skutočne funguje

MS teda skutočne funguje a nejedná sa v žiadnom prípade len o akúsi kozmetickú technológiu. Nezabúdajme tiež na vedľajší efekt, ktorý po dobu užívania MS je nemenej úžasný. Dochádza totiž k mikroskopickému “vypraskávaniu” alebo sublimácii veľkého deseťtisícového množstva záporne nabitých iónov nad vodnou hladinou na určitej ploche (o rozmere-počítaného na 1cm2).

O tomto jave som sa už zmienil v niekoľkok odborných článkoch a publikáciách.. vďaka tomuto vedľajšiemu javu, dochádza k inhalovaniu záporne nabitých iónov, čo funguje veľmi priaznivo pre zdravé fungovanie ľudského organizmu a tým dochádza k neutralizácii voľných radikálov, teda do určitej miery teda k úplne zdravej a čistej “antioxidácii”..

Je mi hlbokým potešením, že nám od roku 2014 verilo už niekoľko tisíc klientov a svojou dôverou nás nielen posúvali stále vpred, ale tiež z nás od roku 2016 učinili stať sa najväčšími predajcami MiroSilku® v Európe.

S úctou Vám ďakujem za Vašu dôveru

Jan Mikisek CEO for Europe