Je nám veľkou cťou, že patríme medzi priekopníkov tejto blahodarnej prírodnej sily, ktorá má absolútne ozdravné a liečivé účinky.

Už od roku 2013, teda od začiatku samotného vývoja techn. Microsilk, sa väčšina odbornej verejnosti stavala k tejto technológií veľmi nedôverčivo. My sme boli prvými dovozcami v Európe, ktorí túto technológiu testovali a technologicky taktiež vyvíjali. Mali sme možnosť byť medzi prvými, kto napomáhal urýchliť celú výrobnú a montážnu zostavu tejto technológie (Pôvodne vo vlastníctve americkej spoločnosti Jason® International, Inc USA). Dnes patríme medzi najväčších predajcov s vlastnými skúsenosťami, a vďaka tomu presne vieme, komu a za akých podmienok môže MicroSilk® pomáhať a akú pokožku liečiť.

Microsilk® Hydrotherapy - Ozdravná a hydratačná technológia ve vírivkách Canadian Spa International®

Ozdravnú a hydratačnú technológiu odporúčame prevažne ženám, ktoré si náš záujem o ich krásu a starostlivosť zaslúžia zo všetkého najviac.  Nezabúdame ale ani na naše deti, ktoré niekedy prežívajú a častokrát už od útleho veku, veľmi nepríjemné trápenie s kožnými problémami, ako je atopický ekzém, psoriáza, vysychanie pokožky, alebo iné dermatologické ochorenie.

MicroSilk® prispieva veľmi výrazne aj pre elimináciu strií, jazvičiek a popraskávanie pokožky  v hlbších vrstvách kože.

Pokožka v priebehu tehotenstva každej ženy prechádza mnohými zmenami, predovšetkým od 6teho mesiaca tehotenstva, kedy dochádza u budúcich mamičiek k najrazantnejšiemu spojeniu hormonálnej a váhovej zmeny. Práve v tomto období sa začína pokožka silne namáhať a až 85% tehotných žien striami trpí. MicroSilk® sa vďaka obrátenej polarite mikrónových vzduchových bubliniek dokáže okamžite naviazať na naše telo a tak prestúpiť hlboko do kožného póru. Vďaka tomu sa dostáva do hlbšej úrovne epidermisu a „vyživuje“ kolagén. Inými slovami, zelastičuje pokožku, bez toho aby bolo potrebné nanášať krém, ktorý síce dokáže pokožku zjemniť a zvláčniť, ale zároveň jej zatvára póry, čím ju čiastočne „zadušuje“. Vďaka tomuto javu dochádza nielen k zvýšenej pružnosti pokožky, omladzovaniu, ale tiež k jej exfoliácii a čisteniu.

 

Všetky modely víriviek, kde je možné použiť technológiu MicroSilk®, si môžete prehliadnuť TU

Tešíme sa na každú Vašu návštevu a je nám hlbokou cťou, že veríte v našu spoločnosť, služby a produkty.

Zostávame k Vašim službám.. Jan Mikisek CEO Czech republic