Designové vířivky na terasu Spa Studio, showroom Praha 6

Zoznámte sa s vírivou vaňou, ktorá je jedinečným modelom vo svojej triede a vyniká nielen svojou nadčasovosťou, ale aj rodinným usporiadaním a vzhľadom. Jedná sa o elegantnú rodinnú a zároveň prevádzkovo veľmi ekonomickú vírivku, ktorá svojim designom krásne zapadá do konceptu každého domova, terasy či záhrady. Uchváti vás na prvý dojem a milo prekvapí nielen využiteľnosťou pre celú rodinu, ale aj extrémne nízkymi prevádzkovými nákladmi. Delphina III. Generácie je perfektný rodinný model tiež z pohľadu bezpečnosti. Už voľným okom nájdete znateľné bezpečnostné prvky ako sú nerezové madlá, nášľapné plochy upravené proti pošmyknutiu a ďalšie detaily, ktoré zároveň slúžia aj pre lepšiu orientáciu vo vode. Táto varianta rovnako disponuje nadštandardnou možnosťou dvoch lehátkových miest, ktoré sú samozrejme vybavené masážnymi tryskami, rovnako ako je tomu u situovaných miest pre sedenie. Priestory k sedeniu sú zámerne usporiadané tak, aby k sebe ľudia mali blízko, aby ich pohľady smerovali rovnakým smerom a nikto nesedel chrbtom k výhľadu. Vďaka jedinečnej trapézovej a krčnej masáži, zažijete perfektné uvoľnenie stuhnutého a namáhaného svalstva. Delphina sa svojou praktickosťou postará o pohodlie a bezpečnosť užívateľov všetkých vekových kategórií, od detí až poo užívateľov staršieho veku.

Táto vírivka je už desať rokov jedným z najobľúbenejších modelov, preto je mu tiež venovaná náležitá pozornosť a už bol trikrát podrobený inovačným zmenám a vylepšeniam, ako z estetického, tak i funkčného hľadiska. Preto tiež názov Delphina III. Generácie.

Nemožno prehliadnuť ekonomickú stránku tejto vírivej vane, ktorá sa so svojou veľmi nízkou energetickou spotrebou stáva úplne bezkonkurenčná. Zároveň je nutné podotknúť, že vaňa nepotrebuje enormné množstvo vody k správnej funkčnosti. Na svoje pomerne veľké rozmery (2,3m x 2,2m) je totiž dispozične perfektne riešená tak, aby sa neplytvalo vodou a vaňa tak plnila aj svoje ekonomické poslanie. Ste u víriviek zvyknutí na umelo pôsobiace opláštenie, ktoré budí lacný dojem? Aj tento prežitok je u toho prevedenia už minulosťou. Moderná unikátna technológia opláštenia z kvalitného drevo-plastu odolnému voči poškodeniu a vonkajším vplyvom sa postará o to, aby vírivá vaňa zapadla do akéhokoľvek prostredia. Na výber je z niekoľko farebných prevedení od svetlo a tmavo hnedej až po šedú, ktoré svojou príjemnou farbou a špeciálnym materiálom v hodnovernej imitácii dreva perfektne zapadne aj do prírodného konceptu vášho exteriéru, či domova.

Pokiaľ teda hľadáte vírivú vaňu vhodnú pre váš domov a vašu rodinu tak, aby si každý našiel to svoje pozitívum, veríme, že práve tento model je tou najlepšou voľbou. Vďaka svojej prepracovanosti a detailnosti sa zavďačí aj veľmi náročnému majiteľovi. Delphina svojim rodokmeňom krásne zapadá do vzoru života dnešnej doby, kedy sa berie ohľad jednak na širokú využiteľnosť kupovaného produktu, ale aj na ekonomickú stránku z hľadiska životného prostredia a celkovú užívateľskú bezpečnosť. Vírivá vaňa tejto rady s prehľadom splňuje všetky požiadavky užívateľa, kde svojou celoročnou využiteľnosťou, ekonomickou spotrebou a bezpečnostným usporiadaním dokonale zapadá do ideológie produktu najvhodnejšej voľby, ktorú ocenia ako malí, tak veľkí. Nesmieme zabudnúť uviesť fakt, že žijeme v dobe, kedy má každý zákazník veľmi individuálne požiadavky na produkt, ktorý si chce zaobstarať. Ani takáto situácia ale nepredstavuje problém, pretože ochotní obchodníci sú pripravení pomôcť a poradiť s najvhodnejším riešením pre každého tak, aby jeho vírivka účinne vyhovovala a čo najdlhšie plnila ako praktické, zábavné, tak aj napríklad tie najintímnejšie priania každému svojmu majiteľovi.

 

S úctou Vám ďakujem, Jan Mikisek CEO for Europe