SWIM SPA aneb luxusní bazén a vířivka na čtyři roční období

Predstavujeme Vám najmodernejšie a najobľúbenejšie samočistiace SWIM SPA svojej kategórie. Kráľom medzi týmito SWIM SPA zostáva aj naďalej najmodernejšia koncepcia NAUTILUS XL.

Filozofia tohto kráľovského plaveckého centra v nezávislej kombinácii s vírivkou je v našom klimatickom pásme bezpríkladnou investíciou v porovnaní s akýmkoľvek vonkajším bazénom a kombinačné riešenie s luxusnou vírivou vaňou je zavŕšením pridanej hodnoty celej tejto koncepcie.

Možnosti uloženia sú obšírne, odporúčame SWIM SPA minimálne čiastočne spustiť do zeme alebo napríklad len dočasne postaviť ako voľne stojacu variantu a technickú prípravu pre SWIM SPA si postupne budovať. Veľkú výhodu získavajú klienti s postupne sa zvažujúcim terénom alebo šikmou rovinou. SWIM SPA je v takýchto prípadoch veľmi praktické polozapustiť jednou stranou do svahu a okolia SWIM SPA si esteticky a funkčne osadiť napríklad dreveným či drevo-plastovým dekingom. Pre mnohých klientov býva najestetickejšia varianta úplného zapustenia, keď je celé SWIM SPA prakticky pod zemou a exteriérovo nijako nezasahuje do krajiny.

Vďaka nezávislým zónam bazéna s protiprúdom, s relaxačné časťou a vírivou vaňou, je možné v zimnom období bazénovú časť úplne vypustiť a po dobu veľmi chladných mesiacov využívať iba časť s vírivkou. Mnoho klientov využíva cez zimu bazénovú časť ako ochladzovací bazénik po saunovaní, alebo ako otužovaciu časť. SWIM SPA odporúčame každému, kto sa nechce starať o bazén a miluje najvyšší komfort s minimom nákladov.

SPA Studio s.r.o.