Rok 2023 prináša novú prevratnú inováciu v oblasti relaxácie a starostlivosti o telo – vírivú vaňu Natura

Tento dvojležadlový super výkonný model sa pýši úplne výnimočnými vlastnosťami, ktoré zaisťujú nezabudnuteľný zážitok. S jeho jedinečnou silou a výnimočne riešenou ergonómiou formy predstavujeme vôbec najlepšiu voľbu pre tých, ktorí túžia po dokonalom zážitku v dvoch ležadlách. Maximálny odpočinok, pohodlie, výkon a regenerácia. To je hlavná spoločná téma tohto modelu. Vírivá vaňa Natura môže byť vybavená najmodernejšou a najvýkonnejšou americkou zostavou trysiek CMP® Endorphin Jets, ktoré vďaka maximálne výkonným americkým vodným čerpadlám WATERWAY® zaisťujú výnimočnú masážnu silu. Neprekonateľný počet systematicky umiestnených masážnych prvkov zaisťuje, aby ľudské telo levitovalo len na tryskách, čo je vo svete vírivých vaní absolútnym masážnym vrcholom, aký sa dá vôbec od vírivej vane získať. Každá tryska je starostlivo umiestnená tak, aby cielene hĺbkovo masírovala aktívne svalové časti tela a odstraňovala napätie a stres. Intenzita masáže je plne nastaviteľná podľa individuálnych preferencií používateľa, čo umožňuje prispôsobiť si a presúvať masáž presne podľa požiadaviek do rôznych častí tela.

Dizajn vírivej vane Natura je nielen esteticky pôsobivý, ale aj funkčný. Jej elegantná línia a moderný vzhľad prinášajú do priestoru dotyk luxusu a elegancie. Vírivá vaňa je navrhnutá tak, aby sa dokonale prispôsobila tvaru tela, čo zaisťuje pohodlné a ergonomické chytré ležanie. Priestranný interiér tohto modelu poskytuje dostatok miesta aj pre vyššie a korpulentné osoby.

Pri vývoji vírivej vane Natura bol najväčší dôraz kladený na ergonómiu a výkon pre svojho používateľa. Špičkové materiály a najmodernejšie technológie sú doplňujúcou garanciou kvality tohto mimoriadneho modelu, ktorý zmenil pravidlá a úspešne predbehol svoju dobu.

Prezrite si vírivku NATURA, prípadne vyberajte z našich ďalších modelov v našej ponuke vírivých vaní.