Vířivka v organickém designu vhodná i do klasického prostředí

Ako inšpiratívny vizuál sme pre Vás pripravili vírivú vaňu Gladius zapustenú do vonkajšej terasy pri dome. Ak sa rozhodnete k nákupu vírivej vane, odporúčame už na začiatku výberu pracovať s konkrétnou predstavou o jej uložení.

Najvhodnejšie miesto pre usadenie vírivej vane si ale veľakrát žiada určité terénne či konštrukčné úpravy. Ak sa však podarí vírivú vaňu uložiť esteticky v prepojení s okolitou funkčnosťou, získava majiteľ niekoľko pridaných a praktických hodnôt navyše. Optimálne riešenie uloženia je však závislé od niekoľkých faktorov, ktoré by budúci majiteľ mal o svojej vírivej vani vedieť už vopred, ideálne ešte pred jej zakúpením. Veľkosť, orientácia či usporiadanie dispozícií má celkový vplyv na správnu funkciu vírivej vane nielen v exteriéri, ale obzvlášť v interiéri.

Pravé miesto pre vírivú vaňu vyberajte s citom pre estetickosť, s najvyšším dôrazom na praktickosť a bezpečnosť. Podľa výšky, tvaru a veľkosti vírivej vane je možné vytvoriť niekoľko najčastejších variant usadenia. Zohľadňujte, či do vírivej vane budú vstupovať deti alebo osoby s pohybovým obmedzením. Veľmi krásna môže byť varianta úplného zapustenia alebo čiastočného zapustenia. V prípade nediferencovaných predstáv sme schopní Vám Vašu predstavu vytvoriť a realite sa maximálne priblížiť. Prajeme Vám šťastnú voľbu a veľa krásnych zážitkov s novou vírivkou.