in.ye – prehľad

 

Poskytuje optimálny výkon a úplnú kontrolu!

 

yt-series-woman

in.ye je perfektným riešením, aby posunul vašu vírivku na vyššiu úroveň.

in.ye riadiace systémy sú navrhnuté tak, aby dokonale ladili a ľahko sa inštalovali, sú spojené s čerpadlami a s príslušenstvom pre SPA všetkých veľkostí a konfigurácií.

control-panels-gecko

 

 

 

 

Rovnako ako všetky ostatné platformy rady Y Gecko je aj in.ye kompatibilná so širokým výberom klávesníc a samostatne detekuje vybraný model klávesnice.

 

 

web_ye_face

Maximálna spokojnosť

in.ye riadiace systémy poskytujú optimálny výkon a úplnú kontrolu. Vďaka tomu budete maximálne spokojní so svojou vírivou vaňou, a to hlavne vďaka tomu, že získate omnoho viac ako to, čo očakávate od svojej vírivky.

 

 

web_ye_coteb

in.ye riadiace systémy otvárajú tiež možnosti k pridaniu bezdrôtového ovládania z mobilných zariadení, vodnej sanitácii, audio streaming a ďalšie možnosti k zvýšeniu kvality kúpeľného pôžitku.

 

 

web_yt_cotea

K dispozícii vo 2 konfiguráciách.

in.ye-3 podporuje 3 konfigurovateľné výstupy, veľké 4 kW vykurovacie teleso a štandardné 12V svetlo. Ideálny pre entry-level SPA s kapacitou čerpadlo 1 s 1 alebo 2 rýchlosťami, čerpadlo 2 s 1 alebo 2 rýchlosťami, cirkulačné čerpadlo alebo ozonizátor.

in.ye-5 podporuje 5 konfigurovateľných výstupov, veľké 4 kW vykurovacie teleso a štandardné 12V svetlo. Ideálny pre entry-level a mid-range SPA s kapacitou čerpadlo 1 s 1 alebo 2 rýchlosťami, čerpadlo 2 s 1 alebo 2 rýchlosťami, ventilátor alebo cirkulačné čerpadlo alebo ozonizátor.

 

 

ye_overview