V oblasti domáceho wellness a relaxácie sa čoraz viac uplatňujú nové koncepty a technológie, ktoré zlepšujú kvalitu nášho života a šetria životné prostredie. Jednou z takýchto noviniek je celoročný vonkajší hybridný bazén, ktorý je prvým malým swim spa kombinujúcim unikátne masážne programy, praktický bazén s protiprúdom a bezpečnostné schodíky s masážnymi sedadlami. Tento nízkoenergetický malý bazén je zostavený do veľmi praktických rozmerov, vďaka ktorým nevyžaduje veľa vody, a tým maximálne znižuje nároky na spotrebu energie a údržbu.

Jedinečná filozofia tohto malého samočiastiaceho modelu je ukrytá v jeho unikátnom a funkčnom dizajne, ktorý kombinuje základy klasického bazéna so silným protiprúdom, v ktorom sa zároveň rozkladajú super masážne prvky prevzaté z vírivej vane. Tento inovačný, šikovný a zároveň jednoduchý koncept je vhodný ako pre zjednodušené plávanie, tak aj pre silné masáže, relaxáciu a rodinnú či spoločenskú zábavu. V súčasnej dobe sa jedná o jediný produkt svojho druhu na svete, ktorý v sebe v rozmere do 300 cm koncentruje toľko unikátnych vlastností a prvkov.

Hybridný bazén Darling SPA je ideálnym riešením pre tých, ktorí majú obmedzené priestory, nechcú veľký náročný bazén, ani vírivú vaňu, ale zároveň chcú od všetkého niečo. Vďaka svojim kompaktným rozmerom sa zmestí aj do menších záhrad alebo na terasy a zároveň poskytuje dostatočný priestor pre aqua firness, cvičenie, zjednodušené pohodlné plávanie. Minimalizovaný bazénový tvar ponúka úžasný priestor pre rodinnú zábavu, oslavy, alebo len krásne relaxácie v relatívne veľkej domácej vani s teplou vodou.

Super masážne sedadlá v našom hybridnom bazéne sú ďalším veľkým bonusom tohto modelu. Masážne kreslá umožňujú pohodlné sedenie v rôznych hĺbkach bazéna s perfektnou chrbtovou masážou. Rohové pozície zase umožňujú byť v kontakte s bazénovým priestorom a dbať na bezpečnosť kúpajúcich osôb, alebo detí, ale vďaka zapustenému rohovému umiestneniu sa osoby v kresielkach šikovne dištancujú a aktívnemu priestoru samotného bazénika nijako neprekážajú.

Bezpečnosť je pre nás veľmi dôležitá, a preto sme sa zamerali na vytvorení dizajnu, ktorý poskytuje bezpečnostné schodové prvky, pre jednoduchý vstup a výstup z vody. Šikovne umiestnené bonusové masážne sedadlá, užívateľsky príjemnú bazénovú hĺbku a unikátny paket na cvičenie s masážou chodidiel a svalových stehenných štruktúr. Celý koncept je tiež veľmi nízkoenergetický, čo znamená nižšie náklady na energie a veľmi šetrný prístupom k životnému prostrediu. Starostlivosť o vodu zaisťujú samočistiace systémy a špičkové technológie, ktoré sa o vodu nielen starajú, ale tiež ju priebežne čistia, kontrolujú a dezinfikujú. Toto zariadenie je možné vďaka jeho nízkoenergetickej izolačnej výbave a tepelnoizolačnému oplášteniu používať celoročne s možnosťou napojenia na tepelné čerpadlo, výmenník, alebo solárne panely.