Máte sedavé zaměstnání? Vyhněte se zdravotním problémům pravidelným pobytem ve vířivce

Pokiaľ pracujete v kancelárii alebo sedíte celý deň za pokladňou, pravdepodobne to poznáte. Bolesť v krížoch, stuhnuté krčné svaly, bolesti chrbta, atď. Pri sedavom zamestnaní musíte svojmu telu vo voľnom čase poskytnúť zvýšenú starostlivosť. Nemala by chýbať prirodzená chôdza (ideálne niekoľko km denne) a samozrejmosťou by malo byť uvoľňovanie svalov.

Ľudské telo jednoducho nie je prispôsobené tomu, aby celý deň bolo v rovnakej polohe. A práve preto majú ľudia pracujúci v kanceláriách mať možnosť sa niekoľkokrát denne prejsť. V skutočnosti ale tejto možnosti využíva málokto a mnohokrát je v danom zamestnaní toľko práce, že to ani nie je možné. Predchádzať zdravotným problémom zo sedavého zamestnania je ale možné. Pomôže vám aj vlastná vonkajšia vírivka.

Dnešné vírivky ponúkajú dokonalú možnosť hydromasáže, ktorá vám pomôže s uvoľnením stuhnutých svalov, či už sedíte celý deň pri počítači alebo pri pokladni a takmer celý deň skenujete čiarové kódy tovaru. Vďaka nastaveniu trysiek a prúdeniu teplej vody dochádza k efektívnej masáži najviac namáhaných svalov a ich prehrievaniu do hĺbky. Svaly sa po pobyte vo vírivke dokonale uvoľnia a nepríjemná bolesť chrbta vo väčšine prípadov úplne zmizne.

Vírivka naviac stimuluje produkciu endorfínu, hormónu šťastia. Pri pravidelnom pobyte v nej teda budete celkovo spokojnejší a šťastnejší. Pokiaľ vás naviac trápia denné starosti alebo máte v práci stresujúce prostredie a zle sa vám spí, pobyt vo vírivke toto nepríjemné psychické napätie do značnej miery eliminuje. Relaxáciu a hydromasáž môžete tiež okoreniť náladovým svetlom. A čo naviac môžete očakávať od vírivých vaní značky Canadian Spa International®? Predovšetkým oceníte jednoduché a intuitívne ovládanie, tichý chod, jednoduchú údržbu a nízke prevádzkové náklady.