Myslíte si, že vonkajšia vírivka nemôže fungovať za cent?

Hľadali sme najvýhodnejší spôsob, akým by bolo možné prepojiť užívanie si vonkajšej vírivej vane alebo SWIM SPA s úsporným bývaním. Nachádzame sa v dobe neustáleho zdražovania elektrických energií a pre niektorých zákazníkov je práve otázka energetickej náročnosti našich produktov veľmi zásadná.

Vonkajšie vírivky a SWIM SPA sa stále viac stávajú súčasťou slovenských domácností a práve nízke prevádzkové náklady, úspora za vodu, dezinfekcia, samočistiace systémy a ľahká údržba sú základnými faktormi pri výbere týchto produktov.

Vytvorili sme limitované edície vírivých vaní a SWIM SPA s bonusovou výbavou ECO Energy System, ktorá dokáže znížiť prevádzkové náklady zariadení o 70%. Jedná sa o pridané inovatívne technologické parametre a softwarové úpravy, ktoré Vám umožnia napojenie takéhoto modelu na alternatívny zdroj tepla, ako sú napríklad fotovoltaické systémy, alebo tepelné čerpadlá. Naše produkty sú testované a certifikované, nejedná sa o domnelé, alebo mätúce údaje s energetickým rozpočtom.

S paketmi ECO Energy SYS sa snažíme podporovať environmentálne cesty a zodpovedne sa vydávame smerom udržateľných a obnoviteľných zdrojov.

Najväčšia úspora energií sa prejaví predovšetkým pri tých zariadeniach, ktoré sú umiestnené vo vonkajšom prostredí a sú v prevádzke po dobu zimných alebo chladných mesiacov.

Pozrite si všetky naše modely TU.