Snažíme sa byť súčasťou Vašej cesty ku šťastiu. Inšpirujeme sa jednoduchými a pritom základnými vecami v živote každého človeka, ako je ranné vychádzajúce slnko, hudba ktorá Vám oživí deň alebo nočná obloha s hviezdami. Snažíme sa Vám prinášať zážitky, ktoré Vám prinesú radosť a potešenie a v najlepšom prípade, ktoré Vás posilnia. Snažíme sa Vám prinášať šťastie. Preto sme sa rozhodli, že sa pokúsime prepojiť pocity medzi vírivou vaňou a časom stráveným vo vonkajšom priestore napríklad aj vedľa Vašej vírivky, alebo bazénu swim spa. Záhradný nábytok MYFACE je značkou, ktorá presahuje exteriérový nábytok ako taký a prináša najnovší dizajn a prvotriedne materiály v takých produktoch, ktoré v tomto odbore len ťažko hľadajú porovnanie.

Úplne individuálny vkus a osobnosť je vtlačený do každého produktu nášho nábytku a utvára tak úplne jedinečnú pridanú hodnotu každému svojmu potenciálnemu majiteľovi, ktorú považujeme za posvätnú.

Pohodlie, inovácia, dizajn a najlepšie materiály Vám poskytnú výnimočné fyzické aj emočné potešenie, na ktorom sa môžete spokojne naraňajkovať, relaxovať so svojimi priateľmi, alebo večerať so svojou rodinou.

Takto vidíme vonkajší svet my…