Áno, je to tak. Už 14 rokov pôsobíme ako poprední odborníci na trhu v predaji a servise vírivých vaní a swim spa. Aj preto je nám ľúto, že sme z dôvodu ochrany našej dobrej povesti, obchodného mena a zodpovednosti voči vám všetkým boli „donútení“ pristúpiť k vydaniu tohto vyhlásenia, a brániť tak obchodnú značku Canadian Spa International® proti opakovaným a lživým ohováraniam a neetickým obchodným praktikám konkurencie.

Spoločnosť SPA Studio s.r.o. patrí medzi špičky na českom trhu v oblasti predaja víriviek, swim spa a spa doplnkov, o čom svedčí spokojnosť už viac ako štyroch tisíc zákazníkov, ktorí vírivé vane značky Canadian Spa International® užívajú po dlhú dobu a s minimom reklamácií. V poslednej dobe sa však začali objavovať ohovárania typu: „SPA Studio predáva nekvalitné čínske šunty“, či dokonca reči o lživej a klamlivej reklame. Môžete si byť istí, že takémuto predajcovi jeho vlastná značka a obchodné zručnosti neumožňujú nič iné, než zúfalo klamať a vymýšľať si nezmysly.

A na to musíme reagovať! Svetovo uznávaná značka Canadian Spa International® je na európskom trhu už od roku 2009 a má obchodné zastúpenie vo viac ako 25 štátoch po celom svete. Každý z autorizovaných predajcov je držiteľom distribučnej licencie s obmedzenou platnosťou na 24 mesiacov, a to z dôvodov overovania odbornosti predaja a dodržiavania prísnych servisných podmienok. Táto značka svoje výrobky osadzuje iba komponentmi od renomovaných výrobcov a tým sa svojou celkovou kvalitou zaraďuje medzi svetovú špičku. Spolupracuje iba s najlepšími spoločnosťami v našom odbore, ako sú kanadské Gecko®, CG Air®, Balboa®, CMP Jets, Lucité acrylic, Aristech atd..

Opätovne informujeme zákazníkov a partnerov, že produkty značky Canadian Spa International® sú podľa modelových radov čiastočne kompletizované v Ázii, Amerike a v Kanadskom Montreale. Z dôvodu flexibility ponuky, širokého spektra technológií a individuality objednávky každého klienta, prebieha finálne osadenie a kompletizácia produktov v Českej republike. Snažíme sa byť maximálne konkurenčne schopní, a preto si stále zachovávame tento čiastočne výrobný outsourcing, ktorý nám poskytuje nielen výnimočný progres v inováciách a zavádzaných zmenách, ale predovšetkým bezkonkurenčnú cenovú dostupnosť v našej úrovni kvality spracovania. Týmto garantujeme 100% autenticitu každého produktu a jeho najvyššiu možnú výstupnú kvalitu, vrátane finálneho vyskúšania produktu pred jeho inštaláciou u klienta.

Vždy sa snažíme dodržiavať čo najprísnejšie kritériá, ktoré kladieme nielen na samotný výrobok, ale aj na svojich zamestnancov a nimi odvedenú prácu. Všetko s ohľadom na 100% spokojnosť vás, našich zákazníkov. A vďaka tomu sa za svoju prácu môžeme s čistým svedomím postaviť a zaručiť.

Veríme, že poctivá a svedomito odvedená práca, kvalitné výrobky a najmä spokojní zákazníci sú tou skutočnou a pravdivou „recenziou“ každej firmy, zatiaľ čo očierňovanie a mystifikácia je len výrazom slabosti a nekonkurencieschopnosti.

V prípade akýchkoľvek pochybností nás môžete kedykoľvek kontaktovať alebo navštíviť, či už na niektorej pobočke Spa Studia, alebo u našich autorizovaných predajcov. Ochotne vám bude predstavený každý detail vírivky či swim spa, a to ako zvonku, tak aj zvnútra. Upozorňujeme, že vďaka náhľadu do vnútorností spa, je možné aj laickým pohľadom vyhodnotiť, o aký kvalitný výrobok skutočne ide a z akých prvkov je kompletizovaný.

Na záver by sme chceli poďakovať všetkým našim súčasným zákazníkom a obchodným partnerom za ich dôveru a radi privítame ďalších nových klientov do našej zákazníckej rodiny.

Tešíme sa na vašu návštevu a ďakujeme vám za dôveru, ktorú do nás vkladáte!

So skutočnou vďačnosťou

Jan Mikisek CEO for Europe