Prečo renovovať vírivku?

 Už vás vaša súčasná vírivka nebaví alebo ste rekonštruovali a máte dojem, že by sa vám zrazu domov hodila iná? Alebo je jednoducho vaša vírivka zašlá, bez života a chcete ju zvelebiť, aby ste sa do nej zas tešili o niečo viac a znova bola krásnym dizajnovým prvkom vášho domova? Alebo je s ňou snáď niečo v neporiadku, a to vám znemožňuje ju využívať tak, ako predtým? Potom nezúfajte, nemusíte hneď kupovať novú! Ale je možné si objednať služby spoločnosti SPA Studio a nechať nás, aby sme z vašej vírivej vane „skoro novú“ urobili! Vedeli ste, že ponúkame možnosť jej kompletnej renovácie?

Okrem toho, že vám vírivku akejkoľvek značky môžeme servisovať, dokážeme ju aj opraviť. Či už sa jedná o opravu či výmeny kompletných technológií, masážnych motorov, starého ovládacieho panelu za nový alebo čohokoľvek iného, môžete sa na nás spoľahnúť. Disponujeme väčšinou komponentov od všetkých výrobcov vírivých vaní na trhu, a čo viac – máme ich SKLADOM. A ak nie, dokážeme ich objednať alebo navrhnúť adekvátnu náhradu konkrétneho dielu.

Ale TÝM TO NEKONČÍ! My vám ju dokážeme zvelebiť! Je obloženie vašej vírivej vane vybielené od slnka, poškriabané alebo spráchnivelé? Nevadí, poradíme si s tým! Máme naozaj široké spektrum servisných pracovníkov, ktorí dokážu obsiahnuť všetky práce s renováciou vírivej vane súvisiacej. Či už hovoríme o stolárčine či lakovníctve, my sa nezľakneme ničoho.

 

Ako prebieha renovácia?

 Náš profesionálne zaškolený tím k vám dorazí na vopred dohodnutú obhliadku vírivej vane. Na tejto obhliadke naši technici zhodnotia, či treba vírivku previezť na našu dielňu alebo je možné vírivku zrenovovať priamo u vás doma. Následne prebehne kompletná fotodokumentácia vírivky, na základe ktorej vám dodáme vizualizáciu, návrh na postup renovácie a následné nacenenie celej služby. V nadväznosti na to si vy vyberiete prvky, ktoré preferujete a chcete pri svojej vírivke zrenovovať či zmeniť.

V prípade, že treba renovovať vírivú vaňu na našej dielni, tak vás môžeme ubezpečiť, že vaňa prejde pred svojím odchodom späť k vám niekoľkodňovými dôkladnými technickými i tlakovými skúškami.

Samozrejmosťou je, že na všetky nové diely a na prácu je dvojročná záruka, pretože si za svojím dielom 100% stojíme.