Vířivka Corall představena jako novinka roku a unikát své kategorie

Radi by sme Vás zoznámili s unikátnou vírivou vaňou Corall.   Táto menšia modelová variácia má vo svojom rodnom liste svojho väčšieho predchodcu, vírivú vaňu PUERLA.   Už dlhú dobu veľmi obľúbená vírivá vaňa Puerla dala vzniknúť tejto svojej menšej príbuznej.

Existuje mnoho menších alebo dokonca malých vírivých vaní, ale hlavná podstata vírivej vane by mala byť vždy zachovaná. Hovoríme predovšetkým o funkčnosti, praktickosti a vôbec myšlienky toho, prečo a na čo bola vírivá vaňa vytvorená. Každá vírivá vaňa sa líši od druhej v detailoch, niektoré modely ale zásadne.

Veľmi často sa môžete u menších a veľmi kompaktných modelov vírivých vaní stretnúť s koncepčným problémom, ktorý nie je na prvý pohľad rozoznateľný. Tým myslíme obmedzený komfort či dispozície, ktoré ponúkajú rôzne typy masáže, ale ani človek s priemernou telesnou výškou ich nemôže pohodlne využiť, lebo svojou výškou je úplne mimo zadanie. Efektivita masážneho zariadenia u takých modelov je takmer nulová. Upozorňujeme všetkých záujemcov o malé modely vírivých vaní, aby starostlivo vyberali, ktorý model tvarom, vyhotovením a vybavením je pre nich najvhodnejší. Menšie neznamená vždy praktickejšie, a väčšie neznamená vždy vhodnejšie alebo komfortnejšie.

Práve vírivá vaňa Corall je kombináciou všetkých podstát ktoré by vírivá vaňa mala ponúkať a obsahovať v prepojení s najvyšším komfortom a vnútornom priestorom, ktorý vírivka svojej veľkosti vôbec môže mať. Navštívte naše showroomy a nechajte si odborne a objektívne poradiť od našich profesionálnych predajcov. Budeme sa na Vás tešiť.