Mimoriadny ohlas z výstavy a predstavenia nových modelov na medzinárodnej francúzskej expozícii v Piscine Global Europe 2022

Naša účasť na medzinárodnej francúzskej výstave v Piscine-Lyon priniesla mimoriadny ohlas a potešila nielen našich súčasných zahraničných partnerov.

Na tejto medzinárodnej výstave bolo predstavených niekoľko inovatívnych modelov, vrátane unikátnej a prvej kompletne nerezovej vírivej vane na svete. Záujem nových partnerov upútali nielen úplne ojedinelé novinkové modely, ale aj individuálne technológie a doplnky.

Cieľom výstavy bolo predstavenie jedinečných exponátov a upevnenie existujúcich vzťahov so vzácnymi zahraničnými partnermi, ktoré boli vďaka covidovým reštrikciám dočasne prerušené. Vďaka tejto krásnej príležitosti sme sa mohli opäť spoločne stretnúť s našimi súčasnými a váženými klientmi a privítať aj nových hostí a osobne predstaviť naše vízie a cesty, ktorými sa v budúcnosti chceme uberať. Jedno z našich hlavných videní do budúcnosti, je byť iní a lepší než ostatní, ale zároveň dostupní a environmentálne šetrní.

Medzi naše ďalšie zásadné ideály patrí vývoj produktov natoľko jedinečných, že nimi nielen predbiehame svoju dobu, ale otvárame nové katergórie. Práve na tejto francúzskej výstave boli konečne predstavené dlho sľubované a očakávané modely vírivých vaní a swim spa, ktoré sú po stránke výkonu, funkčného dizajnu, alebo inteligentnej masáže úplne unikátne.

Všetci naši partneti a návštevníci si tak mohli osobne prezrieť novinky na rok 2023, medzi ktoré patrí dvojmetrový štvorcový super model Marlin Geometric, ktorý rafinovanosťou svojich masáží a funkčným priestorom opticky ohýba realitu. Ďalšou novinkou v expozícií zaujalo mnoho návštevníkov výnimočné SWIM SPA Oceanus s nezávislou plážovou zónou. Veľké pozdvihnutie vyvolal okrúhly model Circle, ktorý je vďaka celonerezovému prevedeniu s masážnym a perličkovým paketom na európskom trhu opäť úplne ojedinelým.

Jednou z ďalších pozoruhodných noviniek bolo predstavenie ďalšieho najkomplexnejšieho a najvýkonnejšieho masážneho “roadsteru” menom Natura, ktorý sa vo svojej triede postaral o konkurenčnú nerovnováhu. Nielen týmto modelom sme posunuli a definovali menšiu kategóriu dvojležadlových modelov na úplne novú úroveň.

Ďakujeme Vám za návštevu a čas, ktorý ste s nami strávili v našej expozícii Piscine Global Europe 2022.

Jan Mikisek CEO for Europe