Vírivé vane v Brne, s Vami aj na Plese ako Brno

Úplne bez preháňania si dovolíme povedať, že Ples ako Brno je jednou z najprestížnejších akcií na južnej Morave. Vážení hostia trávia večer v okúzľujúcom industriálnom priestore Fait Gallery v prekrásnom vizuálnom poňatí a v obklopení luxusného cateringu z vybraných delikates a špecialít.

Organizátorom sa na tomto 10. jubilejnom ročníku podarilo vytvoriť spoločenskú udalosť, ktorá bola jedinečná v každom detaile! Návštevníkov tu čakala výnimočná zostava nielen z dokonalého umeleckého programu mnohých obľúbených speváckych hviezd, ale aj z hviezdnej zážitkovej gastronómie. Celý galavečer bol fantastickým spôsobom dokresľovaný aj vizuálnymi efektmi a dotvorený prekrásne elegantnou spoločenskou kvetinovou výzdobou.

Jedinečnou bola aj myšlienka dobročinnej spoločenskej dražby, ktorá pomáha trom rôznym nadačným fondom. Za dobu svojej existencie prispela sumou vyššou ako 10.5 miliónov korún a len tento rok presiahol výnos z aukcií čiastku vyššiu ako 2,5 milióna korún, ktoré doputujú ťažko chorým deťom a osamoteným seniorom.

Je nám veľkou cťou, že sme mohli byť partnermi tohto jubilejného desiateho ročníka. Preto sme spoluprácu poňali veľkolepo a s vďačnosťou sme mohli váženým hosťom plesu predstaviť jednu z našich noviniek, a to designovo výnimočný model vírivej vane Marlin od výrobcu Canadian Spa International®. Táto vírivá vaňa je novinkou roku 2023 a jej najväčšou pýchou je ohromujúca sila masáží a úplne unikátny funkčný vnútorný design formy, ktorý opticky až ohýba realitu. Tento model pre návštevníkov plesu zamieril ako prvý práve do Brna a to z najväčšej európskej francúzskej výstavy Piscine Global Europe 2022 v Lyone.

Vírivá vaňa, ktorá v tento oslnivý večer zažiarila na červenom koberci tak trochu ako naša “celebrita”, bola umiestnená do brnenskej expozície nášho showroomu v Brne – Kohoutoviciach. Na tomto mieste bude ozdobou našej stálej expozície, kde bude môcť svoju výnimočnosť aj naďalej prezentovať všetkým brnenským zákazníkom.

Ďakujeme za túto krásnu spoločenskú udalosť, ktorej sme mohli byť súčasťou a srdečne Vás pozývame do nášho showroomu SPA STUDIO v Brne – Kohoutoviciach.

Petr Korytar
Regionálny manažér SPA STUDIO – Brno

Virivky a swim spa od Canadian Spa International®